Пориньте у світ книговидання разом з видавцем Аллою Істоміною: анонсовано відкриту лекцію - Факультет гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій

Пориньте у світ книговидання разом з видавцем Аллою Істоміною: анонсовано відкриту лекцію

Факультет гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій > Анонс кафедри документознавства > Пориньте у світ книговидання разом з видавцем Аллою Істоміною: анонсовано відкриту лекцію

Презентація факсимільного видання Пересопницького Євангеліє, яка нещодавно відбулася у сковородинівському університеті, викликала неабияку зацікавленість у здобувачів вищої освіти, викладачів, співробітників університету, містян до історії цієї книги. Але, як ведеться, усе хороше повинно тримати, а тому кафедра документознавства та методики навчання факультету гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій Університету Григорія Сковороди в Переяславі запрошує Вас долучитись до відкритої лекції кандидатки історичних наук, почесної професорки нашого університету, директорки видавничого дому «АДЕФ-Україна» Алли Істоміної на тему «Шляхи книги: кам’яна – паперова – цифрова».

Поринути у вир цікавих історичних фактів та вражень разом з Аллою Олегівною можна буде вже завтра, 24 лютого 2021 року о 11:40 у конференц-залі імені Василя Сухомлинського або на платформі ZOOM за посиланням.

Ідентифікатор конференції: 859 2896 2218

Код доступу: 2021

У ході відкритої лекції буде здійснено історичний екскурс у розмаїття способів збереження інформації, починаючи від законів царя Хамурапі в Месопотамії, до винайдення паперу. Разом з досвідченою спікеркою учасники зібрання поринуть у ХVI ст., де проговорять розмаїття матеріалів, на яких писали книги. Усі присутні дізнаються про перехід від написання книг до друкування книг, почують про технології, матеріали, обладнання, тематику від XVI до XX століття, а також значення книги в існуванні соціуму в XIX-XX ст. Не оминуть у розмові і значення електронної та цифрової книги, тематику видань, особливості сприйняття та, власне, саму читацьку аудиторію. З усього видається, що сумно точно не буде.

Крім того, кожен учасник зможе поставити Аллі Істоміній свої запитання, Ви отримаєте цінні знання від практикуючого фахівця, познайомитесь з ґенезою найулюбленішої, завжди незвіданої, захоплюючої книги, яка, мов маяк, протягом століть веде людство до нових звершень та відкриттів.

Не проґавте цієї воістину унікальної нагоди, позаяк події такого штибу бувають в альма-матер далеко не щоденно!

 

Прес-центр кафедри документознавства та методики навчання

Leave a Reply

Перейти до вмісту