Запрошуємо до участі у Міжнародній науково-практичній конференції «Трансформаційні процеси в Україні у контексті цивілізаційних і глобалізаційних викликів ХХІ ст.» - Факультет гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій

Запрошуємо до участі у Міжнародній науково-практичній конференції «Трансформаційні процеси в Україні у контексті цивілізаційних і глобалізаційних викликів ХХІ ст.»

Факультет гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій > Анонси факультету > Запрошуємо до участі у Міжнародній науково-практичній конференції «Трансформаційні процеси в Україні у контексті цивілізаційних і глобалізаційних викликів ХХІ ст.»

Державний вищий навчальний заклад «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» (Україна), Європейська Асоціація Наук з Безпеки (Польща), Стамбульський фонд науки та культури (Туреччина) та Інститут політичних і етнонаціональних досліджень ім. І. Ф. Кураса НАН України (Україна) запрошує усіх охочих взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Трансформаційні процеси в Україні у контексті цивілізаційних і глобалізаційних викликів ХХІ ст.», яка відбудеться 28 травня 2021 року.

У 2021 році організаторами запропоновано для обговорення такі теми: концептуальні підходи щодо аналізу цивілізаційних трансформацій в умовах глобалізації; стан і перспективи реалізації цивілізаційного вибору України у контексті глобалізаційних викликів сучасності; світові практики демократичних трансформацій як зразок (позитивний/негативний) для українського суспільства; загрози суверенітету Української держави та національній ідентичності в умовах глобалізації; соціально-економічні виклики нинішнього етапу трансформації; законодавче та політико-управлінське забезпечення проєкту цивілізаційного розвитку України; культурно-політичний, соціокультурний аспекти трансформаційного процесу в Україні; технологічний, екологічний, гуманітарний виміри цивілізаційного розвитку України в умовах сучасного інформаційно-мережевого суспільства; перспективи створення реальної демократії в Україні як оптимального балансу держави і громадянського суспільства; місце, роль і вірогідні перспективи України в сучасному глобалізованому світі; розвиток публічного управління в умовах цивілізаційних і глобалізаційних викликів; трансформація системи публічної служби України в умовах цивілізаційних і глобалізаційних викликів та інтернаціоналізація діяльності вітчизняних ЗВО як тенденція розвитку системи вищої освіти України в умовах глобалізаційних викликів.

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Трансформаційні процеси в Україні у контексті цивілізаційних і глобалізаційних викликів ХХІ ст.», яка відбудеться за адресою ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», вул. Сухомлинського, 30, м. Переяслав, Київська область, корпус № 2, каб. 205 (конференц-зал імені Василя Сухомлинського.

Реєстрація учасників, онлайн реєстрація учасників конференції на платформі Microsoft Teams розпочнеться 0 10:00.

Програма заходу!

Робота онлайн секцій конференції на платформі Microsoft Teams буде відбуватися за посиланням (https://cutt.ly/6neEgZRt).

Робочі мови конференції: українська, російська, польська, англійська.

Заявки на участь приймаються не пізніше як 21 травня 2021 року (форма заявки додається у інформаційному листі), а матеріали можна надіслати до 26 травня 2021 року на електронну скриньку: politology.phdpu@gmail.com

Реєстраційні форми:

Матеріали конференції традиційно будуть розміщені на сайті ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» https://phdpu.edu.ua/ (з посиланням на конференцію).

Більше інформації про конференцію, вимоги до оформлення тез та зразок оформлення заявки можна знайти у інформаційному листі.

Перейти до вмісту