Володимир Носаченко отримав подяку за роботу в галузевій експертній раді 01 «Освіта» НАЗЯВО – наші вітання! - Факультет гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій

Володимир Носаченко отримав подяку за роботу в галузевій експертній раді 01 «Освіта» НАЗЯВО – наші вітання!

Факультет гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій > Новини факультету > Володимир Носаченко отримав подяку за роботу в галузевій експертній раді 01 «Освіта» НАЗЯВО – наші вітання!

Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри географії, екології і методики навчання факультету гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій, методист навчально-наукового центру забезпечення якості освіти Університету Григорія Сковороди в Переяславі Володимир Носаченко отримав подяку за роботу в галузевій експертній раді 01 «Освіта» Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Відповідне рішення було підписано головою НАЗЯВО Сергієм Квітом.

Ще з 2019 року Володимира Носаченка включено в перелік експертів з акредитації освітніх програм Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти за спеціальностями 014 Середня освіта (за предметними спеціальностями), 015 Професійна освіта (за спеціалізаціями) та 106 Географія. Також за результатами конкурсного відбору, в листопаді 2020 року його обрано членом галузевої експертної ради 01 «Освіта» та введено у ГЕР рішенням Національного агентства 15.12.2020 року (Протокол № 24).

За період роботи в галузевій раді Володимир Миколайович готував проєкти експертних висновків галузевої експертної ради щодо можливості акредитації освітніх програм за спеціальностями 012 Дошкільна освіта, 013 Початкова освіта та 014 Середня освіта (за предметними спеціальностями), брав участь у розгляді 94 акредитаційних справ відповідної ГЕР та проєкту стандарту вищої освіти за спеціальністю 013 Початкова освіта першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Володимир Миколайович поділився своїми враженнями від отриманої нагороди:

«За бурхливі дискусії, професійні поради та важливий унікальний досвід щиро дякую членам Національного агентства, які долучалися до роботи нашої галузевої ради, голові та всім членам ГЕР 01 «Освіта», відділу по роботі з галузевими радами, експертам та представникам закладів вищої освіти, справи яких розглядалися. Ми, як центр забезпечення якості освіти, намагатимемося і надалі імплементувати в освітній процес нашого університету найкращі практики організації освітнього процесу».

Щиросердно вітаємо Володимира Носаченка з отриманням подяки та бажаємо йому досягнення нових професійних вершин та реалізації намічених цілей!

 

Пресслужба факультету гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій

Перейти до вмісту