Період випускних триває: кафедра документознавства та методики навчання сердечно вітає своїх випускників - Факультет гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій
Факультет гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій > Новини кафедри документознавства та методики навчання > Період випускних триває: кафедра документознавства та методики навчання сердечно вітає своїх випускників

Поки літо неспішно минає свій екватор, в Університеті Григорія Сковороди в Переяславі триває довгоочікуваний період, ознаменований випускними першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів. Не виключенням є і факультет гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій, студенти якого успішно завершили навчання і наразі готові продовжувати свій шлях – хтось буде вчитися далі, хтось уже знайшов своє покликання у житті і готовий працювати, а хтось присвятить себе сім’ї та створенню родинного вогнища.

Варто відмітити, що випускники нашого університету – конкурентоспроможні фахівці затребувані не лише на теренах України, а й зарубіжжя, котрі постійно професійно зростають, самовдосконалюються та прагнуть стати найкращими в своїй галузі.

Кафедра документознавства та методики навчання, зокрема, завідувач кафедри, кандидат історичних наук, доцент Алла Зленко із найтеплішими побажаннями щиро вітають студентів, які завершили навчання:

«Дозвольте сердечно привітати вас, дорогі випускники, з урочистою та важливою подією у вашому житті – успішним завершенням навчання за спеціальностями «Професійна освіта (Документознавство)» та «Професійна освіта (Видавничо-поліграфічна справа)» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів в Університеті Григорія Сковороди в Переяславі.

Дякуємо за те, що свої найкращі студентські роки Ви пов’язали з науково-педагогічними працівниками кафедри документознавства та методики навчання факультету гуманітарно-природничої освіти та соціальних технологій нашого університету. Обравши нас, ви відразу стали частиною нашої університетської родини, поринули в яскраве студентське життя, сповнене не лише опануванням обраної спеціальності, набуттям професійних та лідерських навичок, а й цікавими змістовними науковими, освітніми, культурними заходами, конкурсами, квестами, концертами, обміном досвідом, міжнародною мобільністю.

Ніколи не зупиняйтеся, впевнено крокуйте вперед, легко долайте нові професійні вершини, працюйте на благо нашої держави та не забувайте рідного університету. Ми завжди будемо раді вас бачити і співпрацювати з вами. Зичимо вам міцного здоров’я, щастя, яскравих життєвих перспектив, успішного майбутнього, професійного кар’єрного зростання, прихильності долі!»

Щиро приєднуємось до вітальних слів! Ви уже отримали необхідний багаж знань, і тепер всі дороги перед вами відкриті – подорожуйте, займайтеся улюбленою справою, вірте у свої сили, ніколи не опускайте руки і не забувайте інколи відвідувати рідну альма-матер.

Прес-служба факультету гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій

Перейти до вмісту