«Це відзнака не тільки моя – тут спільна праця колег та молодих дослідників»: МОН нагородило подякою Марину Навальну - Факультет гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій
Факультет гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій > Новини кафедри документознавства та методики навчання > «Це відзнака не тільки моя – тут спільна праця колег та молодих дослідників»: МОН нагородило подякою Марину Навальну

Міністерство освіти і науки України нагородило подякою за багаторічну сумлінну працю вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність доктора філологічних наук, професора, заступника завідувача кафедри документознавства та методики навчання з наукової роботи Університету Григорія Сковороди в Переяславі Марину Навальну. Про це під час чергового засідання ректорату університету повідомив і щиро привітав Марину Іванівну доктор історичних наук, кандидат політичних наук, доцент, професор кафедри публічного управління та адміністрування, виконуючий обов’язки ректора Віталій Коцур.

«Новий навчальний рік розпочався з позитиву! Мені дуже приємно отримати першу відзнаку саме Міністерства освіти і науки України. Я вдячна ректоратові, Вченій раді і кафедрі документознавства та методики навчання, які оцінили мою діяльність. Вдячна аспірантам та докторантці, які додали мені своїми результатами, зокрема  захистами, рейтингу. Це відзнака не тільки моя – тут спільна праця колег та молодих дослідників. Для мене це певною мірою аванс – зі сподіваннями на наступні позитивні результати. А спільними зусиллями – вони обов’язково будуть! Бажаю всім нових звершень, перемог, відзнак!», – ділиться враженнями Марина Іванівна.

Приєднуємось до привітань і щиро бажаємо Марині Іванівні незгасимого оптимізму, творчої наснаги, вагомих досягнень у здійсненні задуманого та нових здобутків у роботі й наукових пошуках!

Прес-центр кафедри документознавства та методики навчання