Міністерство освіти і науки України нагородило Людмилу Воловик – вітання колективу кафедри та всього університету - Факультет гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій

Міністерство освіти і науки України нагородило Людмилу Воловик – вітання колективу кафедри та всього університету

Факультет гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій > Новини кафедри географії, екології і методики навчання > Міністерство освіти і науки України нагородило Людмилу Воловик – вітання колективу кафедри та всього університету

Кандидата географічних наук, доцента, завідувача кафедри географії, екології і методики навчання Людмилу Воловик було нагороджено Подякою Міністерства освіти і науки України за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність. Про це під час чергового засідання ректорату університету повідомив і щиро привітав нагороджену доктор історичних наук, кандидат політичних наук, доцент, професор кафедри публічного управління та адміністрування, виконуючий обов’язки ректора Віталій Коцур.

«За Вашими плечима – багаторічний досвід і визнання в географічній освіті та науці України. Професіоналізм, відданість справі, працьовитість і наполегливість у досягненні поставлених цілей дали Вам змогу досягти значних успіхів у професійній та науковій діяльності, здобути шану та повагу серед професорсько-викладацького складу та здобувачів вищої освіти» вітає свою завідувачку колектив кафедри географії, екології і методики навчання факультету  гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій й бажає їй міцного здоров’я, творчої наснаги, вагомих досягнень у науково-пошуковій роботі, родинного тепла і добробуту.

Уся родина Університету Григорія Сковороди в Переяславі зичить вам, Людмило Михайлівно, аби поруч з Вами завжди крокували віра і надія, удача і натхнення, порозуміння і підтримка. Нехай реалізуються задумані плани та здійснюються найзаповітніші мрії!

Пресцентр кафедри географії, екології і методики навчання

Перейти до вмісту