Викладачі кафедри географії, екології і методики навчання вивчали європейський та український досвід трансферу технологій інновацій у рамках осінньої школи - Факультет гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій

Викладачі кафедри географії, екології і методики навчання вивчали європейський та український досвід трансферу технологій інновацій у рамках осінньої школи

Факультет гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій > Новини кафедри географії, екології і методики навчання > Викладачі кафедри географії, екології і методики навчання вивчали європейський та український досвід трансферу технологій інновацій у рамках осінньої школи

3-4 та 9-10 листопада 2021 року у Національному університеті «Львівська політехніка» у межах проєкту Jean Monnet 611679-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE «European Experience in Technology Transfer for Ukrainian Universities»/ExTech відбулась осіння школа «Трансфер технологій та інновацій: європейський та український досвід». Її метою було розповсюдження знань про європейський досвід в галузі трансферу технологій, навчання дослідників щодо того, як передавати технології чи розвивати інноваційний офіс.

Уже вдруге до проведення такої осінньої школи долучилися науково-педагогічні працівники кафедри географії, екології і методики навчання факультету гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій Університету Григорія Сковороди в Переяславі: кандидат географічних наук, доцент, завідувач кафедри Людмила Воловик, кандидат педагогічних наук, доцент Володимир Носаченко, кандидат історичних наук, доцент Валерія Мічуда, кандидат історичних наук, доцент Катерина Ковальська, кандидат педагогічних наук, професор Борис Чернов та старша викладачка Рімма Бондаренко.

Спікерами школи були дослідники і практики трансферу технологій та інновацій з України, Великобританії, Швеції та Франції: Ірина Нєнно, професорка Одеського національного університету імені Мечнікова; Іван Зупіч, асоційований професор Goldsmith University of London; Хенрік Блумгрен, асоційований професор KTH Royal Institute of Technology; Максим Сєрпухов, доцент Харківського національного університету імені Семена Кузнеця; Олександр Краковецький, виконавчий директор DevRain; Олександр Ремінний, директор UiPath Ukraine; Бертран Тортільєр, проєктний інженер в Alpine Social Innovation Strategy; Олександр Длугопольський, професор кафедри економіки Західноукраїнського національного університету.

Загалом у заході взяли участь більш ніж 200 учасників (працівників інноваційних офісів, викладачів та студентів) з усіх куточків України.

«Це вже друга школа з трансферу технологій та інновацій, яку проводить Національний університет «Львівська політехніка» для усіх зацікавлених, перша була навесні. Під час Осінньої школи відбулись цікаві дискусії з актуальних проблем інновацій та трансферу технологій у закладах вищої освіти та бізнесі. Це потужний багаж нових знань і можливість сформувати нову мережу контактів. Щиро дякуємо за такий івент організаторам!» – ділиться враженнями про участь кандидат педагогічних наук, доцент Володимир Носаченко.

Нагадаємо, що команда університету вирушила у «Профорієнтаційний тур – 2022»: почали з візиту до Володимира-Волинського.

Пресцентр кафедри географії, екології і методики навчання факультету

Перейти до вмісту