«Цифрові інструменти у діяльності освітянина»: долучайтеся до дистанційного курсу і вдосконалюйте свою педагогічну майстерність - Факультет гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій

«Цифрові інструменти у діяльності освітянина»: долучайтеся до дистанційного курсу і вдосконалюйте свою педагогічну майстерність

Факультет гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій > Анонси факультету > «Цифрові інструменти у діяльності освітянина»: долучайтеся до дистанційного курсу і вдосконалюйте свою педагогічну майстерність

Якщо Ви хочете вдосконалити свою педагогічну майстерність, опанувати й розширити нові можливості використання цифрових інструментів у своїй професійній діяльності, радо запрошуємо Вас на дистанційний курс підвищення кваліфікації для педагогічних та науково-педагогічних працівників закладів освіти «Цифрові інструменти у діяльності освітянина», який відбудеться 13-20 грудня 2021 року.

У ході навчання учасники ознайомляться з: основами роботи із додатками Google; сервісами для створення інтерактивних дошок та плакатів (Conceptboard, Padlet, Draw.chat, Glogster, Thinglink, Draw.io); основними навичками використання технологій дистанційного навчання для професійної діяльності;алгоритмом створення цифрового плану заняття за допомогою інструменту Learning Paths, а також опанують методику формування цифрового контенту та електронних освітніх ресурсів та алгоритми створення персоналізованих webmixів.

Розробники курсу, доценти кафедри цифрових технологій навчання кандидат історичних наук, Анастасія Ставицька та кандидат педагогічних наук Борис Шевчук зазначають, що у ході дистанційного курсу його учасники розроблять: власні навчальні завдання (в т. ч. ігри, вікторини, опитування) та інший інтерактивний навчальний контент (за допомогою сервісу LearningApps.org, платформ Triventy й Kahoot); інструкції до занять за допомогою Classroomscreen; вебсайти (зокрема, персональний сайт освітянина) та інформаційні освітні ресурси тощо, застосовуючи цифрові технології.

Вартість курсу 500 грн. У неї включено організацію навчання на платформі Google Classroom (обов’язковою умовою є наявність облікового запису Google – прим.рзрб.), методичний супровід та консультування.

За підсумками курсу учасники отримають сертифікати/свідоцтва про успішне завершення навчання за програмою «Цифрові інструменти у діяльності освітянина» в кількості 30 годин.

За додатковою інформацією щодо методичного наповнення курсу звертатися за тел. 0501798032 Ставицька Анастасія Володимирівна; щодо отримання сертифікатів чи свідоцтв – 0933164195 Стеценко Володимир Іванович.

Пресцентр кафедри цифрових технологій навчання

Перейти до вмісту