Відкрите засідання кафедри публічного управління та адміністрування підвело підсумки І семестру - Факультет гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій

Відкрите засідання кафедри публічного управління та адміністрування підвело підсумки І семестру

Факультет гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій > Новини кафедри публічного управління та адміністрування > Відкрите засідання кафедри публічного управління та адміністрування підвело підсумки І семестру

Календарний рік повільно але впевнено підходить до свого завершення, а структурні підрозділи починають підсумовувати свою роботу протягом цього семестру. 26 листопада 2021 року таке підсумовуюче відкрите засідання провела кафедра публічного управління та адміністрування факультету гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій. Нарада зібрала не лише науково-педагогічних працівників кафедри, а й здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти, денної та заочної форм навчання.

Серед іншого обговорили Стратегію розвитку факультету гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій, та Університету Григорія Сковороди в цілому. Завідувачка кафедри Оксана Пархоменко-Куцевіл представила роботу дискусійного клубу «Еліта нації», запропонувавши студентам брати активну участь в обговореннях дискусійних проблем, які він піднімає.

Також було продемонстровано головну сторінку кафедри публічного управління та адміністрування факультету гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій Університету Григорія Сковороди в Переяславі, зокрема корпоративну сторінку кафедри у Facebook, яка наповнюється відповідно до проведених заходів: тут є місце висвітленню міжнародних конференцій, оновленій пам’ятці для вступників на 2022-2023 н.р., розроблених кафедрою методичних рекомендаціях і висвітленню загальних оглядів та думок викладачів щодо розвитку кафедри, тощо.

Викладачка Валентина Губенко розповіла присутнім про наукову діяльність кафедри, вкотре ознайомивши всіх з актуальним переліком баз практик. Натомість Богдан Яценко підсумував зібрання наголосивши на перспективах розвитку міжнародної діяльності кафедри публічного управління та адміністрування.

Зичимо усім вміло розподіляти свій час, і докладати усіх зусиль, аби труднощі і негаразди не ставали на шляху досягнення ваших власних цілей.

Пресцентр кафедри кафедри публічного управління та адміністрування

Перейти до вмісту