Доктор наук з державного управління став лауреатом конкурсу авторської поезія та прози «ЯwriteR» - Факультет гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій
Факультет гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій > Новини кафедри публічного управління та адміністрування > Доктор наук з державного управління став лауреатом конкурсу авторської поезія та прози «ЯwriteR»

Не даремно в народі кажуть, що талановита людина є талановитою у всьому. Підтвердити ці слова можна хоча б прикладом нашого колеги, доктора наук з державного управління, доцента, професора кафедри публічного управління та адміністрування Олександра Попроцького. 21 листопада він взяв участь у Всеукраїнському дистанційному конкурсі авторської прози та поезії «ЯwriteR» та отримав нагороду та звання Лауреата І ступеня, за створення поетичних творів: «Хмари мрій», «Агнес», «Хибний діагноз», у номінації: «Авторська поезія. Поема». 6 категорія – від 24+років».

«Поетичні твори Олександра Павловича продемонстрували членам журі конкурсу досить плідний етап практичного втілення автором відповідних поетичних навичок та вмінь…» йдеться у рецензії на твори переможця. Скажімо, віршований твір під назвою «Хмари мрій» характеризується насамперед доцільною атмосфериістю, яка зберігається від початку і до закінчення процесу ознайомлення з ним. Вірш «Агнес», оспівуючи щирі почуття юнака, створює відповідний емоційний настрій який залишається присутнім в атмосфері віршованих рядків впродовж розкриття всіх умовних поетичних подій віршованого твору, дозволяючи в даній послідовності бачити логіку лінійної розповіді. Натомість гумореска під назвою «Хибний діагноз», представлена автором в конкурсній програмі, характеризується доречною для обраного жанрового напрямку легкістю тональності та жартівливістю загального характеру твору.

На думку журі, наш колега-поет вельми вдало намагається розкривати власну індивідуальність, уникаючи поетичних штампів та кліше. Рівень грамотності яка демонструються автором або конкурсних у поетичних творах базується на коректності використання ним відповідних мовленнєвих норм: пунктуаційних синтаксичних орфографічних граматичних тощо.

Варто зазначити, що поетичні твори автора, розкривають його власну індивідуальність, уникаючи політичних штампів та кліше.

Увесь колектив кафедри публічного управління та адміністрування вітає Олександра Павловича з перемогою та зичить йому нових творчих здобутків та подальших літературних досягнень. Нехай віра у власні сили ніколи не залишає здібного автора, а натхнення і наснага завжди супроводжують його на будь-яких шляхах – життєвих і творчих!

Пресцентр кафедри публічного управління та адміністрування

Перейти до вмісту