«Година з майбутнім абітурієнтом»: ФГПОСТ масштабував свою профорієнтаційну роботу - Факультет гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій

«Година з майбутнім абітурієнтом»: ФГПОСТ масштабував свою профорієнтаційну роботу

Факультет гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій > Новини факультету > «Година з майбутнім абітурієнтом»: ФГПОСТ масштабував свою профорієнтаційну роботу

16 грудня 2021 року викладачами кафедри публічного управління та адміністрування факультету гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій Університету Григорія Сковороди в Переяславі було проведено профорієнтаційний захід «Година з майбутнім абітурієнтом». Його метою була презентація Університету Григорія Сковороди в Переяславі загалом та нашого факультету з кафедрами зокрема.

Серед представників, які проводили зустріч були декан факультету гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій, кандидат історичних наук, доцент кафедри публічного управління та адміністрування Вячеслав Редзюк; викладач кафедри публічного управління та адміністрування, заступник завідувача кафедри з наукової роботи Валентина Губенко та викладач кафедри публічного управління та адміністрування, заступник завідувача кафедри з профорієнтаційної роботи Наталія Редзюк. У рамках зустрічі викладачі окреслили найбільш вагому інформацію щодо спеціальностей ФГПОСТ-у, наочно продемонстрували матеріально-технічну базу, схарактеризували особливості освітнього процесу на різних факультетах та розповіли про діяльність студентського самоврядування університету.

Потенційним абітурієнтам було роздано пам’ятки вступнику, буклети та візитки. Поза тим проведено анкетування «Встановлення мотивів професійного самовизначення старшокласників».

Маємо надію, що проведена робота допоможе учням 11-х класів Переяславської загальноосвітньої школи I-III ступенів №7 Переяславської міської ради у виборі сфери професійної діяльності. Розраховуємо на вересневу зустріч з вами у стінах альма-матер!

Пресцентр кафедри публічного управління та адміністрування

Перейти до вмісту