«Передові технології реалізації освітніх ініціатив»: запрошуємо до участі в V Міжнародній науково-методичній конференції - Факультет гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій

Факультет гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій > Анонс кафедри документознавства та методики навчання > «Передові технології реалізації освітніх ініціатив»: запрошуємо до участі в V Міжнародній науково-методичній конференції

7 лютого 2022 року кафедра документознавства та методики навчання факультету гуманітарно-природничої освіти та соціальних технологй Університету Григорія Сковороди в Переяславі проведе V Міжнародну науково-методичну конференцію «Передові технології реалізації освітніх ініціатив». До участі в ній запрошуються провідні вчені, фахівці в галузі освіти, педагоги та керівники освітніх організацій, викладачі закладів вищої освіти, співробітники наукових та науково-дослідних організацій, а також представники громадських організацій. Заявки та статті для дистанційної участі в роботі конференції приймають до 31 січня 2022 року.

Наукові напрями роботи конференції будуть проговорені у семи секціях:

Секція 1. Інтернаціоналізація навчального процесу та підготовка фахівців світового рівня.

Секція 2. Менеджмент і маркетинг в системі освіти європейських країн.

Секція 3. Професійна освіта: сучасні реалії та перспективи розвитку.

Секція 4. Підготовка документознавців та архівістів у сучасних закладах вищої освіти.

Секція 5. Організація навчання, програми та напрями підготовки студентів у сучасному університеті.

Секція 6. Інноваційні методи навчання: інтеграція передових технологій, наукових досягнень та практичного досвіду.

Секція 7. Теоретичні питання документознавства, архівознавства та джерелознавства в умовах розвинутого інформаційного суспільства.

Матеріали конференції будуть опубліковані у спецвипуску збірника наукових статей «Соціум. Документ. Комунікація» (категорії «Б») та на його сайті (з присвоєнням DOI).

З вимогами до оформлення статей, технічними вимогами, структурою та іншими необхідними елементами публікації а також вартістю участі та публікації можна ознайомитися в інформаційному листі.

Запрошуємо усіх охочих науковців до участі та з нетерпінням чекаємо ваших наукових розвідок з актуальних питань історичної науки, археології, історіографії, джерелознавства та спеціальних історичних дисциплін, зокрема оригінальні результати досліджень у галузі документознавства, бібліотечної та видавничо-поліграфічної справи, соціальних комунікацій та соціогуманітаристики на національному та міжнародному рівнях.

Пресцентр кафедри документознавства та методики навчання