«Актуальні питання проходження практики студентами»: на кафедрі публічного управління та адміністрування провели тематичний круглий стіл - Факультет гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій
Факультет гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій > Новини кафедри публічного управління та адміністрування > «Актуальні питання проходження практики студентами»: на кафедрі публічного управління та адміністрування провели тематичний круглий стіл

«Актуальні питання проходження практики студентами» – саме під такою назвою, 11 січня 2022 року, відбувся круглий стіл, організований викладачами кафедри публічного управління та адміністрування факультету гуманітарно-природничої освіти та соціальних технологій Університету Григорія Сковороди в Переяславі. На кафедрі зазначили, що розпочинають новий календарний рік з проходження 102 здобувачами практик – ознайомлювальної, навчальної, виробничої.

Повідомляється, що до обговорення питань порядку денного долучилися студенти І-ІІІ курсів бакалаврату, І курсу магістратури денної та заочної форм навчання, викладачі кафедри публічного управління та адміністрування. Були на зібранні й керівники практик: Людмила Ісак – заступниця декана з навчальної роботи; Оксана Пархоменко-Куцевіл – завідувачка кафедри публічного управління та адміністрування, професор; Валентина Губенко – заступниця декана факультету з виховної роботи, викладачка та заступниця завідувачки кафедри з виробничої роботи; Олександр Лада – к.і.н., доцент кафедри, Роман Коцур – доктор філософії в галузі історії та Богдан Яценко – викладач, заступник завідувача кафедри з міжнародної діяльності.

Учасники зібрання разом проаналізували терміни проходження практик, розглянули навчальні програми, звітну документацію, перелік баз практики, з якими вже підписано договори про співробітництво, а також розглянули можливості самостійного пошуку студентами заочної форми навчання баз практики.

Нині Університет Григорія Сковороди в Переяславі здійснює підготовку сучасної генерації управлінців у галузі знань 28 «Публічне управління та адміністрування». Стандарт підготовки магістрів та бакалаврів у ній передбачає проходження практики в органах державної влади, місцевого самоврядування, з метою закріплення отриманих знань та навичок, а також формування нетворкінгу для подальшого працевлаштування.

«Сподіваємося, що наші партнери, виконавчі органи рад, органи виконавчої влади, допоможуть студентам закріпити набуті теоретичні знання на практиці, здобути нових компетентностей» резюмують на кафедрі.

Пресцентр факультету

Перейти до вмісту