Кафедра теорії і методики технологічної освіти та комп’ютерної графіки

Факультет технологічної і математичної освіти > Кафедри > Кафедра теорії і методики технологічної освіти та комп’ютерної графіки
kafedra_ftmo2

Кафедра теорії та методики технологічної освіти та комп’ютерної графіки здійснює підготовку здобувачів вищої освіти у галузі знань 01. Освіта/Педагогіка зі спеціальності 014 Середня Освіта (трудове навчання та  технології) бакалаврського та магістерського освітнього рівня.

Очолює кафедру кандидат педагогічних наук, доцент Васенко Василь Васильович. Зародження кафедри бере початок ще 1996 року і не зважаючи на всі зміни у структурних підрозділах,  зміни у назві кафедри, реорганізації факультетів – кафедра теорії і методики технологічної освіти і комп’ютерної графіки має одну єдину мету – підготовка висококваліфікованих, конкурентоздатних, професійно-компетентних, мобільних педагогів, які мають відповідну професійну кваліфікацію для організації педагогічної та науково-педагогічної, навчально-методичної та організаційної діяльності в системі загальної середньої освіти.

Робота кафедри  спрямована на опанування майбутнім вчителем трудового навчання та технологій змісту навчальних дисциплін з теорії та методики організації процесу викладання у ЗЗСО, набуття умінь застосування форм, методів та засобів навчання, контролю та оцінювання результатів навчання; удосконалення, конструювання та моделювання змісту навчальних дисциплін; набуття умінь та навичок організації науково-дослідного процесу, творчого використання знань при розробці спеціальних навчальних курсів ЗЗСО, володіння методикою викладання спеціальних дисциплін, використання активних методів навчання; здійснення планування та самоорганізації власної професійної діяльності у школі; організації виховної роботи.

Щороку викладачі кафедри беруть активну участь у наукових конференціях, семінарах, круглих столах та залучають до наукової роботи студентів факультету технологічної і математичної освіти. З врахуванням швидкоплинного розвитку освіти, її реформуванням до європейських стандартів та гуманітарних напрямів наукові дослідження викладачів кафедри ведуться відповідно до загальнокафедральної теми: «Теоретичні основи і практика реалізації фахової підготовки майбутніх учителів трудового навчання та технологій в умовах Нової української школи» (державний реєстраційний номер: 0121U108128). Досвід та наукові здобутки оприлюднюються у виданнях категорії А і Б.

Організація навчального процесу на кафедрі проводиться  із урахуванням можливостей сучасних інформаційних технологій навчання та орієнтацією на формування особистості фахівця, здатного володіти знаннями і навичками, які необхідні для організації навчально-виховного процесу та розвитку важливих професійно значущих якостей особистості майбутнього вчителя трудового навчання та технологій для успішної адаптації в освітньому середовищі.

КЕРІВНИЦТВО

Васенко В.В.

Васенко Василь Васильович

кандидат педагогічних наук, доцент

Завідувач кафедри теорії і методики технологічної освіти та комп’ютерної графіки

ЗАСТУПНИКИ

Великдан Ю.В.

Великдан Юлія Віталіївна

старший викладач

Заступник завідувача кафедри з виробничих питань

Вересоцька Н.І.

Вересоцька Наталія Іванівна

кандидат педагогічних наук, старший викладач

Заступник завідувача кафедри з наукової роботи

Герасимчук В.П.

Герасимчук Віктор Петрович

кандидат педагогічних наук, старший викладач

Заступник завідувача кафедри з міжнародної роботи

Савенко І.В.

Савенко Ігор Васильович

кандидат педагогічних наук, доцент

Заступник завідувача кафедри з навчально-методичної роботи

Пильтяй О.М.

Пильтяй
Оксана Миколаївна

кандидат історичних наук, старший викладач

Заступник завідувача кафедри з профорієнтаційної роботи

Гончаренко О.М.

Гончаренко
Олексій Миколайович

доктор історичних наук, професор

Хищенко О.О.

Хищенко
Олег Олександрович

Брехунець А.І.

Брехунець Анатолій Іванович

СТАРШИЙ ЛАБОРАНТ

Красюк В.М.

Красюк Валентина Михайлівна

ГРАФІК РОБОТИ

Пн. – Пт. – 830–1700
Сб. – Нд. – вихідний

Обідня перерва: 1230–1300

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 08401, м. Переяслав, вул. Ноковиївське шосе, 2, поверх № 3, каб. 317.

+38 (04567) 5-45-42

kafedratopp@ukr.net