Найкращі випускники факультету - Факультет гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій

Найкращі випускники факультету

015 Професійна освіта (Документознавство)

Алієва Т.М

Алієва Тетяна Миколаївна

2017-2018 р.н.

Закінчила магістратуру спеціальності Професійна освіта (Документознавство) ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди». Працює в Білоцерківському коледжі сервісу та дизайну, педагог професійного навчання.

Викладає дисципліни: діловодство, документознавство, спеціальні системи документування, вступ до спеціальності, зарубіжна література.

Клименко Ю.В

Клименко Юлія Василівна

2017-2018 р.н.

Закінчила магістратуру спеціальності Професійна освіта (Документознавство) ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди». Працює в Білоцерківському коледжі сервісу та дизайну, педагог професійного навчання.

Викладає дисципліни: діловодство, документознавство, спеціальні системи документування, архівознавство, стилістика української мови.

Щипська Т.П

Щипська Тетяна Петрівна

2017-2018 р.н.

Закінчила магістратуру спеціальності Професійна освіта (Документознавство) ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди». Працює в Білоцерківському коледжі сервісу та дизайну, педагог професійного навчання.

 

Кондратенко С.О

Кондратенко Світлана Олександрівна

2017-2018 р.н.

Закінчила магістратуру спеціальності Професійна освіта (Документознавство) ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди». Працює в Переяславському будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді.

Панькевич О.А

Панькевич Оксана Андріївна

2014-2018 р.н.

Закінчила бакалаврат спеціальності Професійна освіта (Документознавство) ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди». Призерка України з гирьового спорту.

Овсієнко А.С

Овсієнко Алла Сергіївна

2017-2018 р.н.

Закінчила магістратуру спеціальності Професійна освіта (Документознавство) ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди». Залишилась працювати на кафедрі документознавства та методики навчання.

052 Політологія

Олена_Вдовиченко

Вдовиченко Олена Віталіївна

2009-2013 р.н.

Українська журналістка, експертка з медіакомунікацій.

У 2013 році закінчила історичний факультет нашого університету, здобувши ступінь бакалавра за спеціальністю «Політологія». У 2020 році Олена завершила свою телевізійну кар’єру і почала працювати медіа-радницею. Зараз займається публічними та внутрішніми комунікаціями у складі бізнес-асоціації, яка працює у сфері добувної промисловості.

Ракул_Оксана

Ракул Оксана Володимирівна

2019-2020 р.н.

Приватний нотаріус Києво-Святошинського районного нотаріального округу, доктор юридичних наук, професор кафедри цивільного права і процесу Національної академії внутрішніх справ

Самойленко_Максим

Самойленко Максим Сергійович

2019-2020 р.н.

Закінчив магістратуру у ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» на факультеті гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій за спеціальністю «Політологія».

Юрист «Нотаріальна контора Ракул О.В.».

Слободянюк_Петро

Слободянюк Петро Андрійович

2019-2020 р.н.

Закінчив магістратуру у ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» на факультеті гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій за спеціальністю «Політологія».

Юрист «Нотаріальна контора Ракул О.В.».

Навитанюк,_Ракул

Навитанюк Віктор Васильович

2019-2020 р.н.

Закінчив магістратуру у ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» на факультеті гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій за спеціальністю «Політологія». Юрист ТОВ «Укрєвробуд».

Фурсенко М.М

Фурсенко (Малишко) Марина Михайлівна

2009-2013 р.н.

Експертка з комунікацій, політологиня.

У період з 2009-2013 рр. навчалася у ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» на історичному факультеті за спеціальністю «Політологія». Випускниця програми стажування у Верховній Раді України та центральних органах виконавчої влади 2014-2015 рр. Починаючи з 2018 року Марина Фурсенко працює у громадському секторі та займається правозахисною діяльністю.

Мельник Т.І

Мельник Тарас Ігорович

2014-2021 р.н.

У 2014  році вступає на спеціальність «Політологія» історичного факультету Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди. У кінці зими 2017 року разом з одногрупницею Олесею Руденко приєднався до 8 ОБАТ «Аратта» Української добровольчої армії (УДА). У Широкіно працював з автоматичним станковим гранатометом АГС, згодом потрапив в аеророзвідку.

Руденко О.В

Руденко Олеся Володимирівна

2014-2020 р.н.

У 2014 році вступає на спеціальність «Політологія» історичного факультету Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди. У кінці зими 2017 року приєдналася до 8 ОБАТ «Аратта» Української добровольчої армії (УДА). Воювала гранатометницею в Широкіно, перебувала під Комінтерново в розрахунку гранатомета СПГ.

Підборіжний Олександр Миколайович

2013-2019 р.н.

У 2013 році вступає на спеціальність «Політологія» історичного факультету Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди, де проявляє себе здібним і відповідальним студентом. У складі батальйону Національної Гвардії України імені генерала С. Кульчинського Олександр брав участь у бойових діях в районі Станиці Луганської та операціях поблизу села Кримське. Після демобілізації з Національної Гвардії України підписав контракт з 36-ю бригадою Морської Піхоти. Має відзнаку «За жертовність та любов до України» від Митрополита Київського та всієї України Філарета (УПЦ КП), нагороджений відзнакою «За збереження традицій батальйону та відмінне виконання службових обов’язків» батальйону С. Кульчицього.

Тимошенко О.Ю

Тимошенко Ольга Юріївна

2013-2019 р.н.

У 2019 році закінчила спеціальність «Політологія» історичного факультету ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди». Працює у військовій частині м. Хмельницького на посаді офіцер-психолог дивізіону.

Климас В.В

Климас Владислав Віталійович

2013-2019 р.н.

У 2019 році закінчив навчання за спеціальністю «Політологія» історичного факультету ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди». На даний час – заступник командира батареї з морально-психологічного забезпечення.

Сафонюк Т.Ю

Сафонюк Тарас Юрійович

2013-2017 р.н.

У 2017 році закінчив навчання на спеціальності «Політологія» в ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди». У 2019 році закінчив Східноєвропейський університет ім. Лесі Українки спеціальності політолог, політичний аналітик та здобув освітньо-кваліфікаційний рівень «магістр». Працював в ГО «Громадянський Рух СВІДОМІ». Автор блогів та аналітичних статей на суспільно-політичну тему в ІА «Конкурент». На парламентських виборах 2019 року та місцевих  виборах у 2020 році працював політтехнологом. Станом на сьогодні працює експертом у Фонді громадської дипломатії, займається аналітикою міжнародних відносин.

Політичний аналітик, експерт Фонду громадської дипломатії. Політтехнолог. Співзасновник Літературного товариства ім. Ярослава Потапенка (ЛТЯП). Співавтор п’яти збірок поезій та новел ЛТЯП.

014 Середня освіта (Біологія та здоров'я людини)

Ольшанський І.Г

Ольшанський Ігор Григорович

У 2006 році закінчив з відзнакою ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Біологія». На сьогодні старший науковий співробітник відділу систематики і флористики судинних рослин Інституту ботаніки ім. М.Г. Холодного.

Білоцерківська А.С. (1)

Білоцерківська Алла Сергіївна

У 2006 році закінчила з відзнакою ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Біологія». На даний час провідний науковий співробітник сектору наукової бібліографії та біографістики Інституту історії аграрної науки, освіти та техніки ННСГБ НААН.

Зюзюн А.Б.

Зюзюн Аза Борисівна

Закінчила ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Біологія». Працює ембріологом у медичному центрі «МІНІ ЕКЗ ЦЕНТР».

Каденко І.В.

Каденко Ірина Валеріївна

У 2012 р. закінчила ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»,  за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Біологія». Доцент кафедри природничих дисциплін комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради.

Сердюк О.М.

Сердюк Оксана Миколаївна

Закінчила ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Біологія». Науковий співробітник відділу імунофізіології Інституту фізіології ім. О. Богомольця НАН України.

014 Середня освіта (Географія)

Дудка І.Г

Дудка Інна Геннадіївна

2006-2011 р.н.

Здобула вищу освіту на спеціальності «Географія» ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди». У 2017 році захистила кандидатську дисертацію на тему: «Підготовка майбутніх учителів географії до організації позакласної діяльності учнів». Працювала на кафедрі географії, екології та методики навчання.

Мізіна С.К

Мізіна Софія Костянтинівна

2013-2018 р.н.

Навчалася та здобула вищу освіту на спеціальності «Географія» ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди». Нині аспірантка Вінницького ДПУ імені Михайла Коцюбинського спеціальності «Науки про Землю».

Феденишенець М

Фединишенець Мар’яна Василівна

У 2011 році здобула вищу освіту за спеціальністю «Географія». Викладач-методист географічних дисциплін в Міжгірському професійному ліцею Закарпатської області.

Оганесян Л

Оганесян Лариса Олегівна

2010-2013 р.н.

Навчалася та здобула вищу освіту за спеціальністю «Географія» ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди». Викладач Переяслав-Хмельницького ЦПТО.

Міранович В

Міранович Владислав Дмитрович

У 2018 році отримав диплом магістра спеціальності «Географія» ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди». на спеціальності «Географія». Нині аспірант ДВНЗ «Переяслав-Хмельницького ДПУ імені Григорія Сковороди» спеціальності «Історія і археологія».

Миненко Л.А

Миненко Любов Анатоліївна

2013-2014 р.н.

Навчалася та здобула вищу освіту за спеціальністю «Географія» ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди». Викладач Ржищівського гуманітарно-педагогічного коледжу.

Давиденко М.М.jpg

Давиденко Марина Миколаївна

2005-2010 р.н.

Навчалася та здобула вищу освіту за спеціальністю «Географія» ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди».  Місце роботи – Київський національний університет будівництва i архітектури – викладач.

 

Перейти до вмісту